O Klubie

      Restan Club to z pewnością jeden z największych i najbardziej popularnych klubów muzycznych na Podkarpaciu. Swój profesjonalizm oraz wysoka pozycje wypromował w ciągu 19-letniego doświadczenia w branży muzycznej.

      Poczatki dzialalnosci klubu RESTAN siegaja 1993 roku, w którym zaczal funkcjonowac jako miejscowy pub. Pomysł ten okazał się strzałem w 10, gdyż krzeczowickie dyskoteki z roku na rok osiągały coraz większą popularność. I w ten wlasnie sposób nasz klub stal sie jedna z najpopularniejszych dyskotek w okolicy.

      W 2001 roku, kiedy to zakończono realizacje zamysłu powiększenia obiektu charakter dyskotek diametralnie się zmienił. Ta pierwsza strona “nowej historii” na zawsze utrwalila sie w pamieci naszych Klubowiczów. Nowa, ulepszona wersja klubu pozwolila nam na przyjmowanie wiekszej liczby gosci. Imprezy zyskaly wielki rozgłos nie tylko na Podkarpaciu, ale także poza granicami województwa.

       To jednak nie wszystko! Okresy takie jak listopa 2010 r. oraz kwiecien 2012 r. również s przełomowe w dziejach klubu. Wtedy po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi do dwóch kolejnych sal barowych z wyposażeniem o bardzo wysokim standardzie.

      W chwili obecnej klub nieustannie sie rozwija. Posiadamy już trzy sale barowe (jedna z nich pełni również funkcje restauracyjne) oraz klimatyzowana obszerna sale koncertowo-taneczna. Obiekt jest chroniony i monitorowany.

Nowator // Event
  1. Nowator // Event
  2. // Event